Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > T520D227M006ASE040
T520D227M006ASE040
T520D227M006ASE040
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T520D227M006ASE040 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T520D227M006ASE040
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4574 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero T520D227M006ASE040 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4574 pcs Tietolomake T520 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja KO-CAP® T520
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 399-1761-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistaja Koko Koodi D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.122" (3.10mm)
ominaisuudet General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz kapasitanssi 220µF