Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > T520V337M2R5ATE006
T520V337M2R5ATE006
T520V337M2R5ATE006
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T520V337M2R5ATE006 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T520V337M2R5ATE006
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Osa numero T520V337M2R5ATE006 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75589 pcs Tietolomake T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2.5V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja KO-CAP® T520
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 399-10353-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistajan toimitusaika 27 Weeks
Valmistaja Koko Koodi V Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhm @ 100kHz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 6 mOhm @ 100kHz
kapasitanssi 330µF