Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > T520V686M010ASE045
T520V686M010ASE045
T520V686M010ASE045
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T520V686M010ASE045 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T520V686M010ASE045
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 68UF 10V 2917
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5556 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero T520V686M010ASE045 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 68UF 10V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5556 pcs Tietolomake T520 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja KO-CAP® T520
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 399-3330-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistaja Koko Koodi V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.90mm)
ominaisuudet General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 45 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm @ 100kHz kapasitanssi 68µF