Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > T530X687M004ASE010
T530X687M004ASE010
T530X687M004ASE010
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T530X687M004ASE010 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T530X687M004ASE010
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4706 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero T530X687M004ASE010 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 680UF 4V 2917 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4706 pcs Tietolomake T530 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja KO-CAP® T530
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet 399-3063-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistaja Koko Koodi X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm)
ominaisuudet General Purpose ESR (Equivalent Series Resistance) 10 mOhm @ 100kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 10 mOhm @ 100kHz kapasitanssi 680µF