Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Tantaali - polymeerikondensaattorit > T598B336M010ATE080
T598B336M010ATE080
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta T598B336M010ATE080 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero T598B336M010ATE080
Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 33UF 10V 1411
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero T598B336M010ATE080 Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP TANT POLY 33UF 10V 1411 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 92389 pcs Tietolomake T598B336M010ATE080 SpecT59x Series, KO-CAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Tyyppi Molded Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Sarja KO-CAP® T598
Arvioinnit AEC-Q200 Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1411 (3528 Metric) Muut nimet 399-18689-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Valmistaja Koko Koodi B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.083" (2.10mm) ominaisuudet General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100kHz Yksityiskohtainen kuvaus 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz
kapasitanssi 33µF