Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > VC0805K121R014
VC0805K121R014
VC0805K121R014
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VC0805K121R014 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VC0805K121R014
Valmistaja KEMET
Kuvaus VARISTOR 22V 120A 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero VC0805K121R014 Valmistaja KEMET
Kuvaus VARISTOR 22V 120A 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1062452 pcs Tietolomake VC Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 22V
Varistorin jännite (min) 19.8V Varistorin jännite (maksimi) 24.2V
Sarja Automotive, AEC-Q200, VC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet 399-13755-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 18V Suurin AC volttia 14V
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
energia 0.40J Yksityiskohtainen kuvaus 22V 120A Varistor 1 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Nykyinen - Surge 120A Kapasitanssi @ Taajuus 355pF @ 1kHz