Koti > Tuotteet > Piirin suojaus > TVS - Varistorit, MOVit > VC2220K122R020
VC2220K122R020
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VC2220K122R020 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero VC2220K122R020
Valmistaja KEMET
Kuvaus VARISTOR 33V 1.2KA 2220
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero VC2220K122R020 Valmistaja KEMET
Kuvaus VARISTOR 33V 1.2KA 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 114712 pcs Tietolomake VC Series
Kategoria Piirin suojaus Varistorijännite (Typ) 33V
Varistorin jännite (min) 29.7V Varistorin jännite (maksimi) 36.3V
Sarja Automotive, AEC-Q200, VC Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric) Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Suurin V DC 26V Suurin AC volttia 20V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant energia 8.0J
Yksityiskohtainen kuvaus 33V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric) Nykyinen - Surge 1.2kA