Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Liittimet - ruuviliittimet > 7699-SEMS
7699-SEMS
7699-SEMS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 7699-SEMS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 7699-SEMS
Valmistaja Keystone Electronics Corp.
Kuvaus TERM SCREW 6-32 4 PIN PCB
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero 7699-SEMS Valmistaja Keystone Electronics Corp.
Kuvaus TERM SCREW 6-32 4 PIN PCB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 77566 pcs Tietolomake Screw Terminals7699-SEMS Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät päättyminen Solder
Terminal Type Screw Terminal, Power Tap Sarja -
ruuvi Koko 6-32 ruuvi Material Steel
ruuvi Finish Nickel Muut nimet 36-7699-SEMS
7699-SEMS-ND
Lukumäärä Pins 4 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Material - Insulation -
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Extended Height Yksityiskohtainen kuvaus 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole
Nykyinen arvostelu 15A Yhteydenotto Material Brass
Yhteydenotto Finish Tin
Liittyvät tuotteet
7697-7 Image
7698-2 Image
769A-30 Image