Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-ilmaisin - Diskreetti > APA2106MGC
APA2106MGC
APA2106MGC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APA2106MGC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APA2106MGC
Valmistaja Kingbright
Kuvaus LED GREEN CLEAR SMD R/A
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero APA2106MGC Valmistaja Kingbright
Kuvaus LED GREEN CLEAR SMD R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 340415 pcs Tietolomake APA2106MGC
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak 574nm
Aallonpituus - Dominant 570nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.1V
Katselukulma 120° Toimittaja Device Package SMD
Koko / Dimension 2.10mm L x 1.00mm W Sarja -