Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-ilmaisin - Diskreetti > APHHS1005CGCK
APHHS1005CGCK
APHHS1005CGCK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta APHHS1005CGCK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero APHHS1005CGCK
Valmistaja Kingbright
Kuvaus LED GREEN CLEAR CHIP SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero APHHS1005CGCK Valmistaja Kingbright
Kuvaus LED GREEN CLEAR CHIP SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 895692 pcs Tietolomake APHHS1005CGCK
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak 574nm
Aallonpituus - Dominant 570nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.1V
Katselukulma 120° Toimittaja Device Package Chip LED
Koko / Dimension 1.00mm L x 0.50mm W Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet 754-1101-2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Millicandela Rating 50mcd
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 0.80mm x 0.50mm linssin väri Colorless
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 0.60mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Green 570nm LED Indication - Discrete 2.1V 0402 (1005 Metric)
Nykyinen - Testi 20mA kokoonpano Standard