Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1206D152J101KHT
1206D152J101KHT
1206D152J101KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1206D152J101KHT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1206D152J101KHT
Valmistaja Knowles NOVACAP
Kuvaus CAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 1206
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 65360 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 1206D152J101KHT Valmistaja Knowles NOVACAP
Kuvaus CAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 65360 pcs Tietolomake MLCC CatalogHigh Temperature Chip, COG
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.064" (1.63mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet 1763-1033-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
kapasitanssi 1500pF Sovellukset General Purpose