Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 1210E682K251KHT
1210E682K251KHT
1210E682K251KHT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1210E682K251KHT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1210E682K251KHT
Valmistaja Knowles NOVACAP
Kuvaus CAP CER 6800PF 250V 1210
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 68511 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero 1210E682K251KHT Valmistaja Knowles NOVACAP
Kuvaus CAP CER 6800PF 250V 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 68511 pcs Tietolomake MLCC CatalogHigh Temperature Chip, Class II
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.065" (1.65mm)
lämpötila kerroin - Koko / Dimension 0.125" L x 0.060" W (3.18mm x 1.52mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lead Style -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor 1210 (3225 Metric)
kapasitanssi 6800pF Sovellukset General Purpose