Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 3530B152K602LE
3530B152K602LE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 3530B152K602LE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 3530B152K602LE
Valmistaja Knowles NOVACAP
Kuvaus CAP CER 1500PF 6KV X7R RAD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 23883 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 3530B152K602LE Valmistaja Knowles NOVACAP
Kuvaus CAP CER 1500PF 6KV X7R RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23883 pcs Tietolomake MLCC CatalogCommercial Radial Lead~
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6000V (6kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.500" L x 0.350" W (12.70mm x 8.89mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 13 Weeks Lead Style Straight
Lead Spacing 0.380" (9.65mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.575" (14.60mm) ominaisuudet High Voltage
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1500pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapasitanssi 1500pF Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:35307
  • valmistajat:Wiha
  • Kuvaus:HEX KEY L SHAPE 3MM 2.4"