Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0505J2000620JQT
0505J2000620JQT
0505J2000620JQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0505J2000620JQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0505J2000620JQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 62PF 200V C0G/NP0 0505
Product parameter
Osa numero 0505J2000620JQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 62PF 200V C0G/NP0 0505 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 62611 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.050" (1.27mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0505 (1313 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 62pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) kapasitanssi 62pF