Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0505J2001P80CQT
0505J2001P80CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0505J2001P80CQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0505J2001P80CQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0505
Product parameter
Osa numero 0505J2001P80CQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0505 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 127187 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 200V Toleranssi 1.8pF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Arvioinnit - Polarisaatio 0505 (1313 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 0505J2001P80CQT Lead Style 0.050" (1.27mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 1.8pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.25pF Kuvaus CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0505