Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0505J3003P00BQT
0505J3003P00BQT
0505J3003P00BQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0505J3003P00BQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0505J3003P00BQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3PF 300V C0G/NP0 0505
Product parameter
Osa numero 0505J3003P00BQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3PF 300V C0G/NP0 0505 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 74308 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 300V
Toleranssi ±0.1pF Paksuus (Max) 0.050" (1.27mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0505 (1313 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Q, Low Loss Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3pF ±0.1pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) kapasitanssi 3pF