Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0505Y050P900BQT
0505Y050P900BQT
0505Y050P900BQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0505Y050P900BQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0505Y050P900BQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.9PF 50V C0G/NP0 0505
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero 0505Y050P900BQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.9PF 50V C0G/NP0 0505 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 148182 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±0.1pF Paksuus (Max) 0.050" (1.27mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0505 (1313 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Q, Low Loss, Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.9pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) kapasitanssi 0.9pF