Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J0100104MXT
0603J0100104MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J0100104MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J0100104MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.10UF 10V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603J0100104MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.10UF 10V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 499212 pcs Tietolomake MLCC Standard Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 10V Toleranssi 0.1µF
Paksuus (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 0603J0100104MXT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 0.1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 0.10UF 10V X7R 0603