Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J0100121MXT
0603J0100121MXT
0603J0100121MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J0100121MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J0100121MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 120PF 10V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603J0100121MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 120PF 10V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 468263 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 120pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 120pF