Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J0630331JXT
0603J0630331JXT
0603J0630331JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J0630331JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J0630331JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 63V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603J0630331JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 63V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 421374 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 330pF