Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J0630331MDT
0603J0630331MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J0630331MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J0630331MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 63V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603J0630331MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 63V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 504912 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 63V Toleranssi 330pF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 0603J0630331MDT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 330pF ±20% 63V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 330PF 63V X7R 0603