Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J2000221MDT
0603J2000221MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J2000221MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J2000221MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 200V X7R 0603
Product parameter
Osa numero 0603J2000221MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 200V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 407047 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 200V Toleranssi 220pF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 0603J2000221MDT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 220pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 220PF 200V X7R 0603