Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J2000300KUT
0603J2000300KUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J2000300KUT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J2000300KUT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603J2000300KUT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 225909 pcs Tietolomake Ultra-low ESR, U Range
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 200V Toleranssi 30pF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus RF, Microwave, High Frequency
Arvioinnit - Polarisaatio 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 0603J2000300KUT Lead Style 0.031" (0.80mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 30pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Kuvaus CAP CER 30PF 200V C0G/NP0 0603