Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J2000471MXR
0603J2000471MXR
0603J2000471MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J2000471MXR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J2000471MXR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 470PF 200V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
32000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603J2000471MXR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 470PF 200V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 479771 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 470pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 470pF