Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J2000562MDT
0603J2000562MDT
0603J2000562MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J2000562MDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J2000562MDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5600PF 200V X7R 0603
Product parameter
Osa numero 0603J2000562MDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5600PF 200V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 260906 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5600pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 5600pF