Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J2000822KXT
0603J2000822KXT
0603J2000822KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J2000822KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J2000822KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 8200PF 200V X7R 0603
Product parameter
Osa numero 0603J2000822KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 8200PF 200V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 434834 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 8200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 8200pF