Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603J2001P20DUT
0603J2001P20DUT
0603J2001P20DUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603J2001P20DUT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603J2001P20DUT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0603
Product parameter
Osa numero 0603J2001P20DUT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.2PF 200V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 218642 pcs Tietolomake Ultra-low ESR, U Range
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.5pF Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 1.2pF