Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603Y0160823KDR
0603Y0160823KDR
0603Y0160823KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603Y0160823KDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603Y0160823KDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 16V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
32000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603Y0160823KDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.082UF 16V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 256137 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 0.082µF