Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603Y2000222MDR
0603Y2000222MDR
0603Y2000222MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603Y2000222MDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603Y2000222MDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2200PF 200V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
32000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603Y2000222MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2200PF 200V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 345976 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2200pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 2200pF