Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603Y2000271JXT
0603Y2000271JXT
0603Y2000271JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603Y2000271JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603Y2000271JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 270PF 200V X7R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603Y2000271JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 270PF 200V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 422646 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 270pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 270pF