Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603Y2000330GFT
0603Y2000330GFT
0603Y2000330GFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603Y2000330GFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603Y2000330GFT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero 0603Y2000330GFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 141099 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±2% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 33pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 33pF