Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603Y2005P60CAT
0603Y2005P60CAT
0603Y2005P60CAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603Y2005P60CAT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603Y2005P60CAT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 0603
Product parameter
Osa numero 0603Y2005P60CAT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 173497 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive DatasheetChip Part Number Guide
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.25pF Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 5.6pF