Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603Y2500331JXT
0603Y2500331JXT
0603Y2500331JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603Y2500331JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603Y2500331JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 0603
Product parameter
Osa numero 0603Y2500331JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 358207 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 330pF