Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0603Y3003P60BQT
0603Y3003P60BQT
0603Y3003P60BQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0603Y3003P60BQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0603Y3003P60BQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3.6PF 300V C0G/NP0 0603
Product parameter
Osa numero 0603Y3003P60BQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 3.6PF 300V C0G/NP0 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 123492 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 300V
Toleranssi ±0.1pF Paksuus (Max) 0.032" (0.80mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Q, Low Loss, Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.6pF ±0.1pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) kapasitanssi 3.6pF