Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J0250331FFT
0805J0250331FFT
0805J0250331FFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J0250331FFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J0250331FFT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 25V C0G/NP0 0805
Product parameter
Osa numero 0805J0250331FFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 25V C0G/NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 83020 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±1% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 330pF