Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J0250331KXT
0805J0250331KXT
0805J0250331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J0250331KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J0250331KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 25V X7R 0805
Product parameter
Osa numero 0805J0250331KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 25V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 379302 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 330pF