Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J0500124MXT
0805J0500124MXT
0805J0500124MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J0500124MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J0500124MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.12UF 50V X7R 0805
Product parameter
Osa numero 0805J0500124MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.12UF 50V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 258341 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.12µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 0.12µF