Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J2001P10CQT
0805J2001P10CQT
0805J2001P10CQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J2001P10CQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J2001P10CQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.1PF 200V C0G/NP0 0805
Product parameter
Osa numero 0805J2001P10CQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.1PF 200V C0G/NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 135896 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.25pF Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Q, Low Loss Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.1pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 1.1pF