Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J2002P00BQT
0805J2002P00BQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J2002P00BQT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J2002P00BQT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2PF 200V C0G/NP0 0805
Product parameter
Osa numero 0805J2002P00BQT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 2PF 200V C0G/NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 135733 pcs Tietolomake High Q Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 200V Toleranssi 2pF
Paksuus (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Arvioinnit - Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 0805J2002P00BQT Lead Style 0.051" (1.30mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Q, Low Loss
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1pF Kuvaus CAP CER 2PF 200V C0G/NP0 0805