Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J2500331KDR
0805J2500331KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J2500331KDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J2500331KDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
24000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805J2500331KDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 331050 pcs Tietolomake MLCC Series, High Reliability
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 250V Toleranssi 330pF
Paksuus (Max) X7R Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Reliability, Automotive
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 0805J2500331KDR Lead Style 0.051" (1.30mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Kuvaus CAP CER 330PF 250V X7R 0805