Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J5000472MDR
0805J5000472MDR
0805J5000472MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J5000472MDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J5000472MDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 4700PF 500V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
24000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805J5000472MDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 4700PF 500V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 290966 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 4700pF