Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805J5000560JDR
0805J5000560JDR
0805J5000560JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805J5000560JDR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805J5000560JDR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 56PF 500V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
24000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805J5000560JDR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 56PF 500V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 230790 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja - Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 56pF ±5% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 56pF