Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y0100334MXT
0805Y0100334MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y0100334MXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y0100334MXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805
Product parameter
Osa numero 0805Y0100334MXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 246641 pcs Tietolomake MLCC Standard Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - AC -
Jännite - Rated 10V Toleranssi 0.33µF
Paksuus (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja FlexiCap™
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Valmistajan osanumero 0805Y0100334MXT Lead Style 0.051" (1.30mm)
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Epäonnistumisprosentti - Laajennettu kuvaus 0.33µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805