Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y2000331KDT
0805Y2000331KDT
0805Y2000331KDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y2000331KDT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y2000331KDT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 200V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805Y2000331KDT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 330PF 200V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 204322 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 330pF