Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y2000393JXT
0805Y2000393JXT
0805Y2000393JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y2000393JXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y2000393JXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.039UF 200V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805Y2000393JXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.039UF 200V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 207390 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Soft Termination
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.039µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 0.039µF Sovellukset Boardflex Sensitive