Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y2000472MET
0805Y2000472MET
0805Y2000472MET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y2000472MET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y2000472MET
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 4700PF 200V X7R 0805
Product parameter
Osa numero 0805Y2000472MET Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 4700PF 200V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 219534 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 4700pF