Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y2000563KXT
0805Y2000563KXT
0805Y2000563KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y2000563KXT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y2000563KXT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.056UF 200V X7R 0805
Product parameter
Osa numero 0805Y2000563KXT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 0.056UF 200V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 220059 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Soft Termination
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 0.056µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 0.056µF Sovellukset Boardflex Sensitive