Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y2001P00BCR
0805Y2001P00BCR
0805Y2001P00BCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y2001P00BCR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y2001P00BCR
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
24000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805Y2001P00BCR Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 112584 pcs Tietolomake MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.1pF Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 (1B) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Soft Termination
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 1pF Sovellukset Boardflex Sensitive