Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y2001P80CFT
0805Y2001P80CFT
0805Y2001P80CFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y2001P80CFT luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y2001P80CFT
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805Y2001P80CFT Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 149569 pcs Tietolomake MLCC High Reliability Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±0.25pF Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination, High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8pF ±0.25pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 1.8pF