Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > 0805Y5000221MET
0805Y5000221MET
0805Y5000221MET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 0805Y5000221MET luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 0805Y5000221MET
Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 500V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero 0805Y5000221MET Valmistaja Knowles Syfer
Kuvaus CAP CER 220PF 500V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 287718 pcs Tietolomake AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R (2R1) Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja FlexiCap™ Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount, MLCC
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Soft Termination Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapasitanssi 220pF